0902 232 678

Apple AirPods 2022 s nabíjacím puzdrom Lightning MPNY3ZM/A

Kód: 436
Obľúbený
Značka: Apple
€163
Skladom

Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 5 h, Výdrž batérie s puzdrom: 30 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: Lightning.

- NOVÉ NEROZBALENÉ

- ZÁRUKA 2 ROKY

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Apple AirPods 3 - 2022 s nabíjacím puzdrom Lightning MPNY3ZM/A

Bezdrôtové slúchadlá Apple Airpods Pro 3. generácie disponujú slúchadlovým čipom H1, certifikáciou IPX4 a batériou s výdržou až 30 hodín počúvania s nabíjacím puzdrom alebo 20 hodín hovoru s nabíjacím puzdrom.

Mikrofón s akustickou sieťovinou

S bezdrôtovými slúchadlami si budete môcť naplno vychutnať počúvanie hudby či podcastov. O zreteľné hovory sa postarajú mikrofóny smerujúce dovnútra, ktoré sú pokryté špeciálnou akustickou sieťovinou pre tlmenie zvuku vetra pri hovoroch. Slúchadlá sú vybavené hlasovým kodekom AAC-ELD, ktorý prenáša hlas vo vysokej HD kvalite. Čo nepochybne oceníte je nízka hmotnosť, univerzálny dizajn a intuitívne dotykové ovládanie. 

Puzdro s konektorom Lightning 

Apple AirPods 3. generácie sa pýšia jedinečnou výdržou batérie, ktorú môžete v kombinácií s nabíjacím puzdrom predĺžiť až na 30 hodín. Puzdro s konektorom Lightning je možné využiť aj ako úložný box

Odolnosť podľa certifikácie IPX4

Či už budete mať sa sebou náročný tréning alebo vás cestou zastihne dážď vaše slúchadlá budú stále k dispozícií. Samozrejmosťou je totiž zvýšená odolnosť voči potu a kvapkám vody podľa certifikácie IPX4.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Apple
Záruka: 2 roky