0902 232 678

Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium

Kód: 251
Akcia
Značka: Apple
€924
Skladom

Smartfón, 6,1", OLED displej, Full HD+, 2556x1179 px, Procesor: Apple, A17 Pro, 6 jadrový, Kapacita: 128 GB, Single SIM + eSIM, Hlavný fotoaparát: 48 Mpx, 5G, NFC, Odomykanie tvárou, Konektor: USB-C

- nové, nerozbalené 

- záruka 2 roky

  

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium - biely titán

 

Smartfón Apple iPhone 15 Pro sa vyznačuje konštrukciou z leteckého titánu v prírodnej farbe, pohlcujúcim 6,1" Super Retina XDR OLED displejom s ProMotion 120 Hz obnovovacou frekvenciou a pevnou ochranou Ceramic Shield, ultrarýchlym čipom A17 Pro, trojitým zadným fotoaparátom s rozlíšením 48 MPx a portom USB-C.

 

 

iPhone 15 Pro je prvým iPhonom s konštrukciou z leteckého titánu, čo ho robí ľahkým a odolným. Titán patrí k najlepším materiálom v pomere pevnosti k hmotnosti, čo znamená, že iPhone 15 Pro je nielen pevný, ale aj pohodlný na nosenie všade so sebou.

 

 

Neuveriteľný výkon čipu A17 Pro a pokročilý fotoaparát

Čip A17 Pro predstavuje zásadnú inováciu v oblasti grafického výkonu. Je vybavený grafickým procesorom (GPU) profesionálnej triedy, ktorý obsahuje 6 výkonných jadier, vďaka ktorým budú hry vyzerať a pôsobiť neskutočne presvedčivo. Detailne vykreslené prostredie a realistickejšie postavy robia z hrania hier na iPhone 15 Pro skutočný zážitok. A17 Pro je nielen rýchly, ale aj efektívny. Vďaka pokročilej 3 nm technológiídokáže zachovať vysoký výkon a zároveň udržovať nízku spotrebu energie. iPhone 15 Pro je vybavený vyspelou fotosústavou troch objektívov, ktorá vám umožní zachytiť krásu sveta vo vysokom rozlíšení. Môžete pracovať s niekoľkými ohniskovými vzdialenosťami a vytvárať úžasné portréty.

 

 

iOS 17 a pripojenie

Spoločne s iOS 17 prináša iPhone 15 Pro nové funkcie, ako sú pohľadnice kontaktu, NameDrop a živé nálepky, ktoré vám umožnia ešte viac personalizovať svoj telefón a interakciu so systémom iOS. iPhone 15 Pro podporuje rýchle bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 6E, čo znamená, že vaše dáta môžete rýchlejšie prenášať rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Konektor USB-C s rýchlosťou USB 3 ponúka až 20-násobne rýchlejší prenos dát. Napriek vyspelým funkciám a vysokému výkonu ponúka iPhone 15 Pro celodennú výdrž batérie, čo znamená, že môžete zostať dlhšie online bez obáv o vybitie batérie.