0902 232 678

Microsoft Xbox Series S Starter Bundle

Kód: 430
Novinka
€227
Skladom

Štartovacia súprava Xbox Series S Starter Bundle obsahuje hernú konzolu s vysokým výkonom a diskom s veľkosťou 512 GB, vrátane 3-mesačného predplatného Game Pass Ultimate

- NOVÉ, NEROZBALENÉ

- ZÁRUKA 2 ROKY

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Microsoft Xbox Series S Starter Bundle + GamePass na 3 mesiace ZADARMO

 

Herná konzola Xbox Series S vám prináša dynamickejšie herné svety, rýchlejšie načítanie vďaka SSD disku a snímkovú frekvenciu až 120 FPS, ktorá posunie vaše herné zážitky ešte o level vyššie. Konzola je plne digitálna a nedisponuje čítačkou optických diskov, takže všetky vaše hry budete mať vždy ľahko dostupné v elektronickej podobe, a to v najnovšej verzii. Okrem nových titulov si navyše môžete zahrať aj tisíce kompatibilných hier naprieč generáciami starších konzol Xbox. Súčasťou balenia je bezdrôtový ergonomický ovládač Robot White a tešiť sa môžete aj na trojmesačné predplatné služby Game Pass Ultimate, kde nájdete stovky obľúbených hier.

Nová úroveň hrania

Herná konzola Xbox Series S vo svojom kompaktnom tele ukrýva vysoký výkon 8-jadrového procesora architektúry Zen 2 a grafický čip s výkonom 4TFLOPS, ktorý umožňuje plynulé hranie v rozlíšení 1440p. Hardvérovo akcelerovaný Ray Tracing dodáva hrám ešte vyššiu úroveň kvality, pričom herný svet skvele dotvára aj kvalitný 3D priestorový zvuk.

Xbox Velocity Architecture

Architektúra Xbox Velocity postavená na špeciálnom SSD spolupracuje s inovatívnou technológiou SOC a umožňuje hranie až pri 120 snímkach za sekundu. Tešiť sa tak môžete nielen na jedinečnú grafiku, ale aj na skvelú rýchlosť odozvy a veľmi svižné načítanie. Prechádzajte plynule medzi rôznymi hernými titulmi a pokračujte okamžite z miesta, kde ste skončili.

Xbox Game Pass Ultimate

Ako súčasť štartovacieho balíčka získate trojmesačný prístup do hernej knižniceXbox Game Pass, kde nájdete stovky špičkových herných titulov. Hneď v deň vydania si tak môžete vychutnať úžasné nové hry od Xbox Game Studios, kultovú sériu hier od Bethesda Softworks či ďalšie herné trháky.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Herné konzoly
Záruka: 2 roky