0902 232 678

Apple AirPods Pro 2023 (2. generácia) s MagSafe púzdrom USB-C (MTJV3ZM/A)

Kód: 78
Novinka Obľúbený
Značka: Apple
€219
Skladom

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, True Wireless, štuple, aktívne potlačenie hluku (ANC), uzatvorená konštrukcia, Bluetooth 5.3, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, s ovládaním hlasitosti, certifikácia IPX4, výdrž batérie až 30 h (6 h+24 h)

- nové, nerozbalené 

- záruka 2 roky

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Apple AirPods Pro 2023 (2. generácia) s MagSafe púzdrom USB-C

MTJV3ZM/A

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 s USB-C, prepracovaným zvukom a oveľa lepším potlačením hluku

Druhá generácia magických slúchadiel Apple AirPods Pro je konečne tu! Úplne nový čip Apple H2 totiž rozohráva veľké zvukové predstavenie, vďaka ktorému sa používateľský zážitok posúva na oveľa vyššiu úroveň. Pritom výrazne napomáha aj vylepšené aktívne potlačenie hluku. Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 si jednoducho zamilujete už po pár minútach. A využiť ich môžete na ktoromkoľvek Apple zariadení, pretože párovanie a prepájanie napríklad z iPhonu na iPad prebieha prakticky okamžite. Poslednou inováciou je USB-C konektor nabíjacieho puzdra, ktorý nahradil už zastaraný Lightning.

Bezkáblové slúchadlá AirPods Pro 2023 majú nové nabíjacie puzdro s USB-C

Bezkáblové slúchadlá AirPods Pro 2023 sa dodávajú s novo navrhnutým nabíjacím puzdrom, ktoré je odolné proti potu a vode. Rovnako obsahuje pútko na šnúrku, takže ich máte vždy poruke. Vďaka funkcii Precision Finding môžu používatelia s iPhonom podporujúcim U1 nájsť svoje nabíjacie puzdro pomocou navádzacích pokynov. Nabíjacie puzdro má aj vstavaný reproduktor, ktorý vydáva hlasnejšie tóny, takže ho nájdete veľmi jednoducho a rýchlo.

Nabíjacie puzdro pre in-ear slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 s podporou MagSafe

S elegantným nabíjacím puzdrom majú in-ear slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 celkovú výdrž na úrovni 30 hodín aj s aktívnym potlačením hluku. Základná výdrž slúchadiel sa pohybuje až na úrovni 6 hodín, čo je o 1,5 hodiny viac ako pri minulej generácii. Puzdro sa jednoducho nabíja pomocou dodaného kábla s USB-C konektorom. Lepším variantom však je použiť bezdrôtovú nabíjačku. Napríklad s podporou MagSafe.