0902 232 678

Apple Watch Ultra 2 Titán Olivový Alpský ťah - veľkosť S

Kód: 183
Akcia Tip
Značka: Apple
€825
Skladom

Smart hodinky, OLED displej, watchOS, Bluetooth, NFC, Vodeodolnosť, Kapacita: 64 GB, Počet dní výdrže batérie: 2, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Integrovaný hudobný prehrávač, Bezdrôtové nabíjanie, Podporovaný OS: iOS

- nové, nerozbalené 

- záruka 2 roky

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Apple Watch Ultra 2 Titán Olivový Alpský ťah S

 

Apple Watch Ultra 2 disponujú Retina displejom s jasom 3 000 nitov. Výkonný čip SiP S9, množstvo pokročilých funkcií a široký výber športových režimov zaručene vyhovie aj tým najnáročnejším požiadavkám. Vysoká odolnosť a nový spôsob ovládania bez dotyku displeja, uľahčia ovládanie v zťažených podmienkach. Vďaka presnej dvojfrekvenčnej GPS sú Apple Watch Ultra 2 neuveriteľne presné aj v hustej mestskej premávke.

 

Apple Watch Ultra 2 sú najodolnejšie a najschopnejšie hodinky na trhu s vylepšeným Retina displejom, ktoré znova posúvajú limity. Prinášajú revolúciu v technológii s úplne novým SiP S9. Unikátna možnosť ovládania bez dotyku displeja a vôbec najjasnejší displej od Apple, ktorý dosahuje jas do 3 000 nitov pre čitateľnosť aj pri ostrom slnku. Pri slabom svetle sa jas môže znížiť až na 1 nit a automaticky sa zapína nočný režim. Ponúka dostatok priestoru na usporiadanie všetkých dôležitých informácií a nový ciferník zobrazuje dynamické ukazovatele, ako sú nadmorská výška, hĺbka alebo čas. Vyberte si ich v uhlíkovo neutrálnej kombinácii puzdra a remienka v súlade s vašim štýlom. Sú ideálnym doplnkom pre milovníkov outdoorových aktivít. Disponujú aj detailmi ako chodníky, rovesnice, nadmorská výška a dôležité orientačné body. Navyše, môžete si pozrieť aj informácie o trase, ako je jej dĺžka, fotky a ďalšie, sú tak vaším nenahraditeľným spoločníkom do divočiny. Ovládaj Apple Watch Ultra 2 rýchlo a ľahko bez kontaktu s displejom. Dvojitým spojením ukazováka a palca prijmeš hovor, pozastavíš alebo obnovíš časovač a ďalšie. Vybavovanie každodenných záležitostí je teraz ešte jednoduchšie, zvlášť s plnými rukami. Sú poháňané novým čipom Apple SiPe S9, sú ešte výkonnejšie, intuitívnejšie a rýchlejšie. Obsahujú dvojjadrové CPU s 5,6 miliardami tranzistorov - o 60% viac ako ich predchodcovia. Štvorjadrový Neural Engine spracováva úlohy strojového učenia až dvakrát rýchlejšie, čo umožňuje nové funkcie, ako je presné hľadanie iPhonu a inovatívne ovládanie hodiniek poklepaním.

GPS, čo predbehla dobu

Dvojfrekvenčná GPS v Apple Watch Ultra 2 poskytuje úžasne presné meranie vzdialenosti, tempa a trasy. Táto technológia integruje signály GPS L1 a L5, čo zabezpečuje stálejší príjem signálu a väčší dosah. Napriek svojej výkonnosti je tento model hodiniek úsporný. Dvojfrekvenčný navigačný systém, využíva Apple Mapy pre detailné určenie vašej polohy. Zlepšuje presnosť s využitím satelitnej komunikácie a príjmu signálu, podporovaného vyspelým algoritmom pre optimálne vyhodnocovanie satelitných signálov. Inteligentné ukladanie mapových dát v medzipamäti pomocou strojového učenia na zariadení zvyšuje presnosť navigácie.

Zvládnu čokoľvek

  • Či už čelíš extrémnym teplotám, alebo sa vydávaš do vysokých nadmorských výšok, Apple Watch Ultra 2 si s takými podmienkami poradí.
  • 86 decibelová siréna
  • Podržaním tlačidla Akcia aktivuješ sirénu, ktorá je počuť na vzdialenosť až 180 metrov.
  • Jasnejšie svietidlo
  • Keď sa potrebuješ zorientovať v tme, môžeš teraz otočením korunkou Digital Crown dočasne zdvojnásobiť jas svietidla.
  • –20 až 55 °C
  • Prevádzková teplota na zápästí. Hodinky ustoja mráz na hrebeňoch hôr i spaľujúci žiar v púšti.10
  • –500 až 9 000 m nm.
  • Väčší rozsah prevádzkových nadmorských výšok od najnižšie položených miest až po vrcholky najvyšších hôr.

Dodatočné parametre

Kategória: Smart hodinky
Záruka: 2 roky