0902 232 678

Apple Watch SE 44mm 2023 Temne atramentový - Midnight

Kód: 214
Tip
Značka: Apple
€299
Vypredané

Smart hodinky, OLED displej, watchOS, Bluetooth, NFC, Vodeodolnosť, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže batérie: 1, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Integrovaný hudobný prehrávač, Bezdrôtové nabíjanie, Podporovaný OS: iOS

- nové, nerozbalené 

- záruka 2 roky

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

Apple Watch SE 44mm 2023 Temne atramentový - Midnight

Apple Watch SE sú inovatívne smart hodinky s množstvom zdravotných a bezpečnostných funkcií. Sú vybavené Retina displejom s jasom až 1 000 nitov. Ponúkajú oznámenia o vysokej a nízkej tepovej frekvencii, nepravidelnom srdcovom rytme a nízkej kardiovaskulárnej kondícii. Sú tiež vybavené tiesňovými SOS volaniami, detekciou pádu, autonehody a GPS. Sú uhlíkovo neutrálne s kombináciou puzdra a remienkov. Doba prevádzky je až 18 hodín s režimom nízkej spotreby.

Množstvo funkcií za rozumnú cenu

Apple Watch SE sú kombináciou inovatívnych zdravotných a bezpečnostných funkcií, kondičných ukazovateľov pre motiváciu a jednoduchým spôsobom, ako byť v spojení. Tento model je navyše uhlíkovo neutrálny vďaka kombinácii puzdra a remienkov. Sympatická cena a funkcie, ktoré si zamilujete, robia z Apple Watch SE skvelú voľbu. Buď v spojení, nech beháš, kde beháš.

Zmerá každý Váš pohyb

Sledujte svoje cvičenie s hodinkami Apple Watch. Tieto hodinky sú ideálne na sledovanie rôznych cvičení, od posilňovania cez HIIT až po pilates a jogu. Vďaka pokročilým ukazovateľom a zobrazeniam, ako sú tepová frekvencia, výkon či prevýšenie, môžete okamžite sledovať svoje pokroky. Apple Watch je inteligentným spoločníkom pre zdravý životný štýl. Sú skvelým spoločníkom pre outdoorové aktivity na súši aj vo vode. Tieto hodinky sú skvelé pre turistiku, cyklistiku, beh, plávanie, surfovanie a dokonca aj bitky s vodnými balónmi. Svoje využitie nájdu aj pri šnorchlovaní, prístrojovom potápaní do hĺbky až 40 metrov.

Váš osobný asistent pre zdravší život.

Dizajnový Apple Watch je oveľa viac ako len štýlový doplnok. Tento model funguje ako výkonný tréningový parťák, ktorý meria každý váš pohyb, poskytuje podrobné údaje o vašom zdravotnom stave a ponúka inovatívne bezpečnostné funkcie. Okrem toho vás spojí s ľuďmi, na ktorých vám najviac záleží. Apple Watch je vaším osobným asistentom stále pri sebe.

  • Prepracovaný model produktu Srdcový tep ponúka dokonalý spôsob, ako sledovať váš srdcový rytmus a tepovú frekvenciu. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí sa chcú aktívne starať o svoje zdravie, pretože dokáže upozorniť na nepravidelnosti srdcovej činnosti, ktoré môžu signalizovať závažné zdravotné problémy. Vďaka aplikácii Srdcový tep nezostanú tieto problémy nediagnostikované.
  • Saturácia kyslíkom je zásadný ukazovateľom.
    Apple Watch majú vyspelý snímač a aplikáciu na meranie hladiny okysličenia krvi. Tá je dôležitým ukazovateľom celkovej kondície.
  • Apple Watch s integrovanou aplikáciou EKG na zápästí umožňuje generovanie elektrokardiogramu porovnateľného s jednozvodovým EKG kedykoľvek a kdekoľvek. Toto kompaktné zariadenie poskytuje lekárom cenné údaje a užívateľom pocit bezpečia a pokoja.
  • Aplikácia Spánok pre iPhone je výborným nástrojom pre sledovanie a zlepšenie kvality vášho spánku. Nielenže sleduje čas, kedy idete spať, ale tiež vám pomáha vytvoriť si pravidelný režim a učí vás, ako chodiť spať v rozumnom čase. Navyše poskytuje podrobný prehľad o fázach vášho spánku.
  • Apple Watch dokážu rozpoznať vážnu autonehodu alebo prudký pád. Spojí ťa so záchranármi, pošlú im tvoju polohu a upozornia na núdzové kontakty.

Váš dokonalý spoločník

S inteligentnou sadou widgetov značky Apple si môžete zjednodušiť každodenné úlohy. Táto sada obsahuje widgety s aktuálnymi informáciami z aplikácií ako Kalendár, Mail, Počasie a ďalšie. Môžete si nechať pripomenúť blížiacu sa schôdzku, skontrolovať predpoveď počasia alebo dostať upozornenie, keď je čas odísť na obed. S touto sadou widgetov udržíte všetko pod kontrolou. Streamuj, sťahuj, plať, hraj. Nech si, kde si.
Streamuj cez 100 miliónov skladieb z Apple Music. Plať rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. Sťahuj si nové aplikácie z App Storu rovno do hodiniek. iPhone vôbec nemusíš vziať do ruky.