0902 232 678

PlayStation 5 Slim

Kód: 431
Obľúbený
Značka: Sony
€485
Skladom

Herná konzola, Platforma: PS5, Farba: biela, Kapacita: 1000 GB, Optická mechanika: Blu-ray", Operačná pamäť RAM: 16 GB, Typ vnútornej pamäte: GDDR6, Wi-Fi, Počet gamepadov v cene: 1.

Nové zabalené

2 roky záruka

Detailné informácie

Apple box
Garancia originál balenia
Fabricky zapečatený !
Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
v Michalovciach - výdajné miesto
doručenie nasledujúci deň
Tovar "skladom"
doručujeme nasledujúci deň

Podrobný popis

PlayStation 5 Slim 

Verzia SLIM s mechanikou

balenie obsahuje 1x gamepad (ovládač)

Vylepšená herná konzola PlayStation 5 (typ modelu – slim) sa môže pochváliť menším a ľahším prevedením oproti pôvodnej verzii. O výkon sa postará 8-jadrový AMD procesor s frekvenciou 3,5 GHz, ktorý spolupracuje s grafickou kartou (10,3 TFLOPS) postavenou na architektúre RDNA 2. Úložný priestor pre hry zabezpečí 1TB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s. Vo výbave má Blu-ray mechaniku a zvukovú technológiu Tempest 3D Audiotech. Podporuje 4K Ultra HD hry pri obnovovacej frekvencii 120 Hz aj 8K výstup. Je dodávaná s bezdrôtovým ovládačom Sony DualSense a horizontálnym stojanom.

Blesková rýchlosť ešte v tenšom tele

Herná konzola PlayStation 5 (typ modelu – slim) prichádza vo vylepšenom tenšom prevedení s objemom menším o viac ako 30 % v porovnaní s predchádzajúcou verziou. Využite výkon na mieru prispôsobeného 8-jadrového procesora AMD s frekvenciou 3,5 GHz, ktorému asistuje grafická karta (10,28 TFLOPs) postavená na architektúre RDNA 2. Vaše najnovšie hry uložíte na 1TB SSD disk s rýchlosťou 5,5 GB/s.

Rýchly SSD s integrovaným I/O systémom

Maximalizujte svoj herný zážitok s takmer okamžitým načítaním nainštalovaných hier systému PS5. Prispôsobená integrácia vystupno-výstupných systémov konzoly PlayStation 5 umožňuje tvorcom sťahovať údaje z SSD tak rýchlo, že môžu navrhovať hry spôsobom, ktorý nikdy predtým nebol možný.

Dychberúce grafické spracovanie

Herná konzola PlayStation 5 prináša vyššiu úroveň spracovania obrazu. Vaše herné prostredie bude oveľa realistickejšie. O to sa postará technológia HDR. V podporovaných hrach prebieha simulácia lúčov svetla individuálne čím sa dosiahnu skutočné tiene a odrazy. Na 4K TV prijímači si vychutnáte obraz pri 120 Hz obnovovacej frekvencii. Navyše konzola podporuje 8K výstup, takže hry môžete hrať aj na displeji s rozlíšením 4320p.

  • Sledovanie lúčov
  • Hry pre televízor 4K
  • Až 120 snímok za sekundu s výstupom 120 Hz
  • Technológia HDR
  • Výstup 8K

Zábava a tvorba obsahu

  • 4K Ultra HD Blu-ray™ - Sledujte 4K Blu-ray disky na vašom krásnom televízore 4K pomocou konzoly PS5.
  • Streamovanie zábavy v rozlíšení 4K - Streamuj zábavu v rozlíšení 4K zo svojich obľúbených podporovaných aplikácií na systéme PS5 pomocou televízora 4K.
  • Vytvárajte a zdieľajte obsah - Vytvárajte snímky obrazovky a videá z vašej hry. Zdieľajte ich s ostatnými hráčmi v sieti PlayStation Network alebo vo vybraných aplikáciách sociálnych sietí.

Dodatočné parametre

Kategória: Herné konzoly
Záruka: 2 roky